wtorek, 28 maja 2013

Wieści różne

NBA, progresja, MLB, typy, picks
W NBA koszykarze San Antonio Spurs awansowali do głównego finału ligi, po nocnym wygraniu czwartego meczu z Memphis Grizzlies. Tym razem obyło się już bez dogrywki. W drugiej parze półfinałowej, jest 2:1 dla Miami Heat. Wyniki:
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 86:93 (bilans 0:4)
Mecze na dziś:
Indiana Pacers - Miami Heat 29.05.2013 02:30 (bilans 1:2)

W NHL hokeiści Chicago Blackhawks pokonali na wyjeździe Detroit Red Wings i wyrównali stan rywalizacji na 3:3. Taki sam bilans jest w drugiej parze półfinałowej. Wyniki:
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 3:4 (bilans 3:3)
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 29.05.2013 03:00 (bilans 3:3)

progresja, MLB, typy, picks
W Anglii w The Championship, odbył się finał play-off. Do Premier League awansował zespół Crystal Palace, który po dogrywce na Wembley pokonał Watford. Zwycięstwo "Orłom" zapewnił w 105 minucie z rzutu karnego, 39-letni Kevin Phillips scored the only goal as Crystal Palace deservedly defeated Watford in a tense Championship play-off final at Wembley. Tym samym Palace jest pierwszym zespołem w historii, który wygrał baraże na starym stadionie Wembley, Millennium Stadium i teraz na nowym Wembley.
Crystal Palace - Watford 1:0 (ET)